PZU Zgłoszenie szkody – jak zrobić to z Helpfind?

Dlaczego warto skorzystać z formularza:

  • prześlemy instrukcję jak zgłosić szkodę
  • przeanalizujemy Twoje odszkodowanie pod kątem zaniżeń
  • jeśli to będzie koniecznie, pomożemy Ci odwołać się od decyzji ubezpieczyciela

Informujemy, że poniższy formularz służy zgłoszeniu szkody do Helpfind sp. z o.o.

Pomożemy Ci w zgłoszeniu szkody do Twojego ubezpieczyciela oraz w uzyskaniu najwyższego możliwego odszkodowania.

Należy wypełnić pola zaznaczone na czerwono

1. Wybierz towarzystwo, w którym chcesz likwidować szkodę:

2. Podaj datę szkody:

3. Wybierz rodzaj szkody:

osobowa

osobowa

rzeczowa

rzeczowa

E-szkoda
Zgłoś szkodę przez Internet:

https://zgloszenie.pzu.pl/

Telefon
Zadzwoń:

801 102 102 lub 22 566 55 55

SMS
Poprzez wiadomość SMS:

Wyślij wiadomość SMS pod numer 4102 treści: Szkoda – w sprawie zgłoszenia szkody lub uzyskania informacji o zgłoszonej szkodzie.

Oddział
Wizyta w oddziale:
E-mail
Kontakt e-mail:

[email protected]

Infolinia

801 102 102 lub 22 566 55 55

Opłata zgodnie z taryfą operatora

Infolinia PZU »

Godziny Infolinii

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00 00:00
23:59 23:59 23:59 23:59 23:59 23:59 23:59
PZU S.A.

Grupa PZU S.A. istnieje na polskim rynku od końca 1991 roku. Wcześniej spółka funkcjonowała jako Państwowy Zakład Ubezpieczeń. W skład grupy kapitałowej PZU S.A. wchodzi szereg innych podmiotów takich jak: PZU Życie S.A., PZU Zdrowie S.A., PZU Pomoc S.A., TFI PZU S.A., PTE PZU S.A., PZU Finanse AB.

Firma posiada również swoją fundację. Obecnie grupa PZU jest największym i najbardziej doświadczonym zakładem ubezpieczeń w Polsce. Tym samym oferta firmy jest bardzo szeroka i dotyczy niemal każdego obszaru ubezpieczeń.

W jego skład oprócz typowych rodzajów ubezpieczeń majątkowych, wchodzi np. ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie płodów rolnych, gospodarstwa, ubezpieczenie szpitalne i wiele innych. Dzięki szerokiej sieci dystrybucji, klient może zapoznać się z ofertą spółki i przystąpić do współpracy z firmą w niemal dowolny sposób.

Zgłoszenia szkody w PZU S.A.

Zgłoszenie przez Internet jest najwygodniejszą formą kontaktu. Główną zaletą wykorzystania tego systemu, jest możliwość załączenia dokumentów wraz z wnioskiem. Kontakt odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy, który składa się z kilku etapów, zależnie od rodzaju zgłoszenia. Przed przystąpieniem do wypełnienia formularza, klient ma do wyboru trzy warianty szkód: osobowe, rzeczowe oraz należące do spółki PZU Życie. Serwis internetowy pozwala skontaktować się z konsultantem poprzez wideo chat, również z możliwością prowadzenia rozmów w języku migowym.

Zgłoszenia sprawy można dokonać poprzez pocztę elektroniczną. Załączone dokumenty wraz z opisem sprawy należy wysłać na adres [email protected] lub skorzystać z dostępnego formularza kontaktowego na stronie. Klient PZU ma również możliwość przeprowadzenia rozmowy poprzez aplikację Messenger. Warunkiem jest konieczność wcześniejszego zalogowania do swojego konta.

Swoją sprawę można zgłaszać telefonicznie pod numerem infolinii 801 102 102 lub 22 566 55 55, która jest dostępna 24h na dobę. W przypadku poczty tradycyjnej, wnioski czy dokumenty można wysyłać na adres spółki: ul. Postępu 18A, 02-676 Warszawa.

PZU S.A. może pochwalić się największą ilością oddziałów w kraju. Witryna internetowa pozwala na wyszukanie placówki, najbliższej miejsca zamieszkania klienta. Znajdują się tam również informacje na temat godzin urzędowania oddziału, dane kontaktowe oraz popularne godziny odwiedzin przez klientów. To pozwala na zaplanowanie wizyty w najdogodniejszym terminie. Zgłoszenie sprawy w placówkach firmy, może okazać się dla wielu osób najlepszą formą kontaktu.

Zgłoś szkodę online

Sprawdź jak prosto i szybko zgłosić szkodę przez Internet

Formularz
Wypełniasz formularz
zgłoszenia szkody
Kontakt
Kontakt ze strony
Towarzystwa Ubezpieczeniowego
Decyzja
Otrzymujesz decyzję
Wypłata
Wypłata odszkodowania

Masz pytania?
Wypełnij formularz

Należy wypełnić pola zaznaczone na czerwono
czytaj więcej »


Trwa wysyłanie...    Trwa wysyłanie...