Warta Zgłoszenie szkody – jak zrobić to z Helpfind?

Dlaczego warto skorzystać z formularza:

  • prześlemy instrukcję jak zgłosić szkodę
  • przeanalizujemy Twoje odszkodowanie pod kątem zaniżeń
  • jeśli to będzie koniecznie, pomożemy Ci odwołać się od decyzji ubezpieczyciela

Informujemy, że poniższy formularz służy zgłoszeniu szkody do Helpfind sp. z o.o.

Pomożemy Ci w zgłoszeniu szkody do Twojego ubezpieczyciela oraz w uzyskaniu najwyższego możliwego odszkodowania.

Należy wypełnić pola zaznaczone na czerwono

1. Wybierz towarzystwo, w którym chcesz likwidować szkodę:

2. Podaj datę szkody:

3. Wybierz rodzaj szkody:

osobowa

osobowa

rzeczowa

rzeczowa

E-szkoda
Zgłoś szkodę przez Internet:

https://warta.pl/warta-izi/#/app/policydata

Telefon
Zadzwoń:

+48 502 308 308 lub 801 308 308

SMS
Poprzez wiadomość SMS:

SMS o treści SZKODA na numer 661 001 581

Oddział
Wizyta w oddziale:
E-mail
Kontakt e-mail:

[email protected]

Infolinia

+48 502 308 308 lub 801 308 308

Opłata zgodnie z taryfą operatora

Infolinia Warta »

Godziny Infolinii

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
8:00 8:00 8:00 8:00 8:00 8:00 nieczynne
20:00 20:00 20:00 20:00 20:00 16:00
TUiR WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” Spółka Akcyjna została założona w 1920 roku w Poznaniu. Firma oferuje szeroki zakres ubezpieczeń: od komunikacyjnych, mieszkaniowych, turystycznych, na wypadek choroby, emerytalnych czy tych dotyczących konkretnych grup zawodowych. Ubezpieczyć się mogą również firmy- w zależności od jej wielkości oraz gospodarstwa rolnicze Istnieje też możliwość wykupienia ubezpieczenia dla dziecka. Każde z nich jest odpowiednio dostosowane do każdego klienta i ma za zadanie go chronić. Od roku 2012 niemiecka Grupa Talanx i japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda stają się nowymi akcjonariuszami firmy. W grudniu 2012 firmy HDI Asekuracja TU S.A. oraz TUiR WARTA łączą siły, tworząc drugie do wielkości Towarzystwo Ubezpieczeniowe w Polsce.

 

Jak zgłosić swoją szkodę w WARTA S.A.?

 

Zgłoszenie przez internet

Najszybszy sposób to zgłoszenie swojej sprawy przez internet za pomocą formularza. Konieczne jest zaznaczenie, z jakiego rodzaju polisy zamierzamy skorzystać: komunikacyjnej/majątkowej/osobowej czy z życiowej. Następnym krokiem jest podanie przyczyny powstania szkody i wybór czy szkoda zostanie zgłoszona z polisy własnej, czy sprawcy. W przypadku szkód komunikacyjnych potrzebny będzie numer polisy sprawcy. Osoba poszkodowana przed samym zgłoszeniem szkody powinna zapoznać się z dokumentami, mieć informacje dotyczące samego zdarzenia oraz dokumentację medyczną.

 

Zgłoszenie telefoniczne

Istnieje możliwość zgłoszenia swojej szkody poprzez zamówienie rozmowy telefonicznej wysyłając SMS o treści SZKODA na numer 661 001 581, koszt SMS: wg taryfy operatora. Lub kontaktu na numer 502 308 308, lub 801 308 308 (również do kontaktu z zagranicy)

W czasie rozmowy Towarzystwo Ubezpieczeniowe WARTA S.A. może prosić o numer polisy, dane uczestników zdarzenia i rozmiar powstałej szkody. W przypadku szkody na osobie informacji o dokumentach medycznych. Rozmowa taka może potrwać około 10 minut. Aby uzyskać informacje o zgłoszonej sprawie istotny będzie numer polisy lub szkody.

 

Drogą pocztową

Wypełniony formularz można przesłać za pośrednictwem listu, załączając potrzebne dokumenty na adres TUiR „WARTA" S.A. Skrytka Pocztowa nr 1020, 00-950 Warszawa 1. W zależności od rodzaju szkody mogą być potrzebne dodatkowe dokumenty tj. potwierdzenie okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia przez policję, potwierdzenie zgłoszenia szkody przez administratora budynku czy potwierdzenie od sprawcy zdarzenia powstania szkody. W zależności od złożoności sprawy osoba poszkodowana jest informowana o postępach.

 

Osobiście

Możliwy jest kontakt z najbliższym agentem- w placówce lub z dojazdem do klienta. Pomoże on w uzyskaniu cesji polisy. W tym celu należy skorzystać w wyszukiwarki agentów na stronie internetowej. Wystarczy wpisać miejscowość lub ulicę. WARTA posiada swoich agentów ubezpieczeniowych na terenie całej Polski.

 

Zgłoś szkodę online

Sprawdź jak prosto i szybko zgłosić szkodę przez Internet

Formularz
Wypełniasz formularz
zgłoszenia szkody
Kontakt
Kontakt ze strony
Towarzystwa Ubezpieczeniowego
Decyzja
Otrzymujesz decyzję
Wypłata
Wypłata odszkodowania

Potrzebne dokumenty

Masz pytania?
Wypełnij formularz

Należy wypełnić pola zaznaczone na czerwono
czytaj więcej »


Trwa wysyłanie...    Trwa wysyłanie...